Värsked uudised ärimajast!

Crossfit muudab sinu elu

17.08.2018
Pidev soov areneda ja püüelda täiuslikkuse poole on toonud meid uuendusliku keha ja vaimu eest hoolitsemise meetodi juurde – Crossfit.

Söö liha, köögivilju, pähkleid, seemneid, natuke puuvilju, vähesel määral tärklist ning väldi suhkrut. Hoia tarbimist tasemel, mis toetab treeninguid, aga mitte keharasva. Harjuta ja treeni tähtsamaid tõsteid: jõutõmme, rinnalevõtt, kükid, surumine, rebimine ja tõukamine. Samaaegselt õpi selgeks võimlemise põhielemendid: lõuatõmbed, rööbaspuudelt surumine, kätekõverdused, köiel ronimine, istessetõus, kätekõverdused, käte peal seis ja muud staatilised hoidmised, piruetid, visked, hüpped, sammud. Jookse, uju, sõua, sõida rattaga- jõuliselt ja kiiresti. Viis või kuus korda nädalas kujunda eeltoodud elementidest erinevaid harjutusi, sega need kokku võimalikult erinevateks kombinatsioonideks. Ole loov, rutiin on meie vaenlane. Hoia treeningud lühikesed ja intensiivsed. Pidevalt arene ja õpi uusi spordialasid.

Viimsi Äritare Crossfit stuudio aitab leida sinus harmoonia ja muuta sinu elu. Vaata lisa www.crossfitv.eu ja tule treeningutele.
Lisa uus postitus
Nimi
E-post
captcha
Postita
 

Häid ettevõtteid mahub meie majja palju!
Võta meiega ühendust ja leiame just Sulle sobiva pinna.

Võta ühendust