Värsked uudised ärimajast!

Viimsi Hambakliinik on avatud!

17.08.2018
Viimsi Äritare teisel korrusel avas märtsikuus uksed hubane Viimsi Hambakliinik. Kliiniku teenused on suunatud eelkõige kohalikule elanikkonnale, kes on senini harjunud hambaraviteenuseid tarbima Tallinnas ehk kodust kaugemal. Teenuste hulka kuuluvad kõik tavapärased vajalikud hambaraviteenused: hambakaariese ehk hambaaukude ravi, hammaste profülaktiline puhastus, hammaste implanteerimine, hammaste proteesimine, juureravi, suukirurgia, parodontoosi ehk igemeravi, piimahammaste ravi ning hammaste valgendamine.

Kliiniku sisustuses on rõhutud soojusele ning kodususele, mis loodetavasti leevendab külastajatel võimalikku hambaarstihirmu. Samuti on mõeldud kogu pere teenindamisele – selleks, et vanematel oleks koos lastega mugav tulla kliinikusse vastuvõtule on igas ravikabinetis ning ka registratuuris lastele tegelusnurk, mis sisustab laste aja seni, kuni vanem hambatohtri toolis lebab.

Viimsi Hambakliinik ootab inimesi oma murega julgelt hambaarsti poole pöörduma, läbi personaalse suhtumise ja konsulteerimise jõutakse üheskoos patsiendi jaoks parima lahenduseni ning ravi püütakse läbi viia patsiendi jaoks võimalikult mugavalt ning valutult.

Kui Sul on mure oma suu tervisega seoses, siis pöördu julgelt Viimsi Hambakliinikusse!
Lisa uus postitus
Nimi
E-post
captcha
Postita
 

Häid ettevõtteid mahub meie majja palju!
Võta meiega ühendust ja leiame just Sulle sobiva pinna.

Võta ühendust